Darmowa dostawa od 249,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dodatkowe wyposażenie, które każdy fotograf powinien posiadać

2022-03-01
Dodatkowe wyposażenie, które każdy fotograf powinien posiadać

Obecnie fotografia jest bardzo szeroko postrzegana i ma bardzo różne oblicza. Wielu fotografów eksperymentuje i tworzy niespotykane kompozycje, inni pozostają wierni klasycznemu podejściu. Niezależnie od tego jaką drogę wybierze fotograf, zawsze będzie mu towarzyszył aparat, obiektyw i inne niezbędne akcesoria. Obecnie wybór i dostęp do akcesoriów jest szeroki, jest w czym wybierać. Wielu fotografów jest świadomych tego, że do pracy z aparatem na sesjach potrzebują również nieco innego rodzaju akcesoriów.

Mowa o dostępie do mobilnej energii. Fotograf wykorzystuje ją podczas długich sesji w studio czy w plenerze, gdzie czasem czekanie na to idealne ujęcie trwa wiele godzin. Trzeba pamiętać, że energia w fotografii to nie tylko bateria aparatu, ale często kilka laptopów, tablety i drony. Te sprzęty wymagają odpowiedniego naładowania. Wysoka moc ładowania urządzeń foto, tak samo jak sprzętu GSM i IT staje się już standardem. Dlatego marka Xtorm wprowadziła na rynek nowy powerbank. Model Titan wyróżnia multizadaniowość, może on ładować kilka urządzeń jednocześnie. Ładowanie laptopa i smartfona (np. Macbooka Pro 16’’ i iPhone’a) w tym samym czasie nie stanowi dla niego problemu. Jest to jedyny dostępny na rynku powerbank o prawdziwej mocy 100W, więc bez problemu naładuje aparat CANON EOS R , który wymaga mocy ładowania 45W!

Xtorm akcesoria mobile

Szybkość ładowania

Jeśli używasz w fotografii dronów, ten sprzęt będzie dla Ciebie idealny. W ekspresowym tempie ładuje aparaty, laptopy czy mini drony ze złączem USB-C. Ponadto sam powerbank ładuje się bardzo szybko, wystarczy ładowarka USB-C o mocy 100W i nawet po 1,5h jest w pełni naładowany. Xtorm zadbał o każdy detal, do powerbanka dołączone są kable, które obsługują wysoka moc ładowania do 100W. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność co do szybkości i jakości ładowania.

Xtorm akcesoria mobile

Pewnie nie każdy fotograf potrzebuje takiego rozwiązania, ale każdy może podczas sesji potrzebować dodatkowo mobilnej energii. Robiąc zdjęcia w miejscu, w którym jest pełno gniazdek gotowych zasilić sprzęt, zawsze może przytrafić się niemiła niespodzianka. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest Titan. Ma on pomóc w pracy fotografa. Na pewno pozwoli uniknąć rozczarowania, gdy chcemy pokazać efekty naszej pracy, a bateria laptopa nagle pada, ale też podczas długich fotograficznych podróży uchroni przed niemożliwością wykonania wymarzonego zdjęcia. Ten powerbank świetnie sprawdzi się również w innych, nie tylko fotograficznych aktywnościach czy pasjach. Pomoże też podczas spotkań biznesowych, które są częścią tego zawodu. Warto mieć go ze sobą!

Xtorm akcesoria mobile

Zdjęcia: Marta Dębska IG:  marta_de_35mm

pixel