Darmowa dostawa od 249,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ecoflow seria RIVER 2

ECOFLOW LOGO
ecfoflow river 2 seria

POZNAJ SERIĘ RIVER 2​

Potrzebujesz zewnętrznego, niezależnego zasilania? Brak dostępu do energii podczas podróży lub trekingów nie będzie już więcej dla Ciebie problemem.  Przedstawiamy serię River 2, która doskonale sprawdza się podczas wycieczki pod namiot czy trekkingów.

River 2 ecoflow stacje zasilania

RODZAJE STACJI

 Seria RIVER 2 posiada opcje zasilania wielu urządzeń w tym samym momencie, a sama stacja naładuje do pełna w zaledwie 1 godzinę! Wybieraj z pośród różnych rodzajów stacji od RIVER 2 PRO, RIVER 2 MAX do RIVER 2 MINI.

RIVER 2 pro

RIVER 2 PRO

RIVER 2 MAX

RIVER 2 MAX

RIVER PRO2

RIVER 2

Naładuj stację od 0% do 100% w zaledwie 1 godzinę!

Dzięki 4 różnym opcjom ładowania możesz ładować stacje zasilania RIVER 2 wszędzie, gdzie jesteś. Ładuj za pomocą gniazdka sieciowego, aby uzyskać ultraszybkie ładowanie w ciągu 1 godziny (jest to 5 razy szybciej niż norma branżowa i 38% szybciej niż poprzednia generacja), ładuj w aucie za pomocą gniazda samochodowego, podłącz panel słoneczny i ładuj dzięki energii pozyskanej ze słońca. To nie wszystko przenośne stacje zasilania z serii RIVER 2 mają zupełnie nową opcję ładowania - przez port USB-C.

ver 2

Bezpieczne i niezawodne przez 10 lat użytkowania

Stacje zasilania awaryjnego z serii RIVER 2, to ponad 3000 cykli ładowania baterii do 100%. Możesz używać ich prawie codziennie przez dziesięć lat. Wykorzystane w baterii ogniwa LiFePo4 zapewniają nie tylko długą żywotność, ale też sprawiają, że stacja ta jest bardziej niezawodna, wydajna i bezpieczna nawet w wysokich temperaturach.

river 2

Niezbędna w razie awarii zasilania - BMS z trybem przełączania 30 ms.

Przygotuj swoje urządzenia na nieoczekiwane awarie zasilania i przerwy w dostawie prądu. Dzięki dużej szybkości przełączania wynoszącej 30 ms, stacje ładowania awaryjnego RIVER 2 zapewniają działanie niezbędnych urządzeń zasilających w Twoim domu i biurze.

river 2

Intuicyjna i prosta w obsłudze aplikacja mobilna

Użyj aplikacji EcoFlow do sterowania i monitorowania stacji zasilania z serii RIVER 2. Połącz się przez Wi-Fi lub Bluetooth, aby używać w pobliżu lub zdalnie.

ECOFLOW RIVER aplikacja

Poznaj bliżej serię RIVER 2

Ciesz się niezależnością gdziekolwiek jesteś

River 2 stacje zasilania
ecoflow river
pixel