Darmowa dostawa od 249,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Panele Słoneczne

( ilość produktów: 5 )

Głównym zadaniem paneli słonecznych est pobieranie energii ze słońca i przerabianie jej na energie elektryczną. Podczas podpięcia paneli słonecznych do stacji zasilania następuję automatyczne ładowanie jej ogniw. Moc ładowanie uwarunkowana jest w dużej mierze nasłonecznieniem otoczenia. Część paneli turystycznych posiada również porty wyjściowe USB i USB-C, co zwiększa ich uniwersalność zastosowania. Dzieki temu możesz używac ich do bezpośredniego ładowania urządzeń lub podręcnych powerbanków.

Przenośne panele słoneczne są bardzo przydatne podczas podróży. Składane panele słoneczne usprawniają korzystanie z ich możlwiosci w każdym nasłonecznionym miejscu. Możesz spakowac je do kampera, samochodu lub wystawic na taras. Zestawy paneli słonecznych pozwalają na szybsze naładowanie stacji zasilania. Panel fotowoltaiczny to kluczowy element ekosystemu, do tworzenia własnej energii generowanej do stacji zasilania.

Turystyczny panel słoneczny możesz również spakować do plecaka. Na rynku dostępne są różne rodzaje składanych paneli solarnych co pozwala na wykorzystanie ich również w turystyce górskiej lub rowerowej. Wystarczy wyeksponować go na plecaku lub sakwie i podłączyć do jego portów wyjściowych urządzeni takie jak power bank lub smartfon. Składany panel słoneczny i jego cena różni sią w zależności od jego mocy ładowania.

pixel