Darmowa dostawa od 249,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Power banki

( ilość produktów: 26 )

Powerbanki należą do najbardziej uniwersalnych akcesorii mobilnego zasilania. Na przestrzeni lat technologia zasilania zmieniła się na tyle, że możemy nimi ładować takie urządzenia jak laptopy, drony, aparaty i inne sprzęty wymagające zasilania bezpośredniego przez port USB-C i Lightning.
Spektrum zastosowań power banków jest olbrzymie, począwszy od akcesoriów podręcznych codziennego zastosowania, po dostarczanie energii w ekstremalnych outdoorowych warunkach, w których nie ma dostępu do gniazdek sieciowych. Powerbanki dostosowane są do obsługi technologii Power Delivery (PD), która towarzyszy zaawansowanym urządzeniom mobilnym.

Power bank solarny to rozwiązanie hybrydowe, które umożliwi ładowanie jego ogniw za pomocą zintegrowanego w jego obudowanie panelu słonecznego. Power banki solarne są częstym wyborem w turystyce górskiej jako lekkie i podręczne akcesorium do ładowania mniejszych urządzeń.

Powerbank do laptopa jest wsparciem w dostarczeniu energii o większej mocy podczas podróży lub pracy w plenerze. Wysoka moc wyjściowa USB-C nawet do 140W, pozwala na mobilne ładowanie najnowszych laptopów. Pojemność power banka powyżej 20000 mah jest idealna jako podręczny i lekki produkt w transporcie. Power bank do laptopa schowasz do plecaka lub torby. Masz go zawsze przy sobie jako dodatkową energię dla dwóch urządzeń.

pixel