Darmowa dostawa od 249,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Xtorm

( ilość produktów: 6 )

Stacje zasilania Xtorm, to przenośne akumulatory, których zadaniem jest dostarczanie energii w każdym miejscu. Mobilne stacje zasilania Xtorm należą do ekosystemu, w którym ogniwa akumulatorów mogą być ładowane za pomocą paneli fotowoltaicznych. Mobilne stacje zasilania to stały dostęp do energii w każdym miejscu. Stwórz swój własny system zasilania!Przygotuj się na ładowanie awaryjne twoich urządzeń. Wyposaż się w przenośne stacje zasilania.

Stacja ładowania awaryjnego Xtorm zabezpieczy zasilanie bądź ładowanie twoich najważniejszych urządzeń w domu lub mieszkaniu. Posiadanie mobilnej stacji zasilania Xtorm jest ogromnym wsparciem w wyprawach kamperem lub górskich wycieczkach. Przenośne stacje zasilania Xtorm w połączeniu z panelami solarnymi to ekosystem umożliwiający generowanie i magazynowanie własnej energii.

Jeśli cenisz niezależność, postaw na stację ładowania Xtorm, która będzie ci towarzyszyć gdziekolwiek jesteś. Podróżuj z mobilnym zasilaniem, które pozwoli ci na swobodną pracę w każdym miejscu. Stacje zasilania Xtorm to niezależność w dostępie do gniazdek elektrycznych. Mobilne zasilanie twojego sprzętu to zabezpieczenie w podróży i swobodne przemieszczanie się do dzikich zakątków przyrody. Stacja ładowania Xtorm, to olbrzymi support w realizowaniu projektów plenerowych. Zasilaj ogromną ilość urządzeń jednocześnie by swobodnie pracować w każdym miejscu. 

pixel