Darmowa dostawa od 249,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

EcoFlow River Max w pracy fotografa motoryzacyjnego Filipa Blanka

2022-06-29
EcoFlow River Max w pracy fotografa motoryzacyjnego Filipa Blanka

Mobilna stacja zasilania EcoFlow River Max okazuje się być niezwykle pomocnym elementem każdej sesji fotograficznej. Niewielkie rozmiary, pełna mobilność i łatwość użycia sprawiają, że stacja może stać się nieodłącznym narzędziem podczas pleneru fotograficznego.

Filip, wiele Twoich projektów fotograficznych skupionych jest wokół plenerowych wyjazdów oraz dziedziny, dzięki której jesteś najbardziej znany – fotografii motoryzacyjnej. Jak rozpocząłeś swoją przygodę z fotografią motoryzacyjną? 

 

Kiedy zdecydowałem, że chcę być fotografem, nawet nie marzyłem, że kiedyś będę mógł robić tylko zdjęcia motoryzacyjne. Na początku była ciężka praca, nauka, budowanie marki i poznawanie ludzi. Z czasem udało mi się wyspecjalizować w tej dziedzinie. Kocham samochody, więc to była naturalna droga i wiem, że jestem mega szczęściarzem, że mogę robić to, co kocham.

ECOFLOW filip blank
ECOFLOW filip blank

Wiele projektów które realizujesz wymaga ciągłego przemieszczania się i pracy w miejscach z ograniczonym dostępem do energii. Od niedawna masz okazję korzystać z mobilnej stacji ładowania EcoFlow River Max – w jaki sposób wykorzystujesz ją w pracy fotografa? 

 

Dostęp do energii jest niebywale ważny przy moim trybie pracy. Ładowanie aparatu, drona i wszystkich innych baterii potrzebnych do wykonywania zdjęć jest o wiele łatwiejsze, kiedy wiem, że pod ręką mam tak olbrzymi zapas. Dość często się przemieszczam i jestem zmuszony pracować w trasie. Wtedy najczęściej mobilną stację ląduję w bagażniku, gdzie podłączam ją do gniazda zapalniczki i w ten sposób mam nieskończony zapas prądu do pracy na komputerze. Dodatkowo, EcoFlow jest tak mocne, że mogę zasilać z niego lampy LED, które często używam podczas zdjęć.  Stacja ma świetną aplikację na telefon, która pozwala mi monitorować zużycie prądu i zarządzać wszystkimi jej parametrami.

ECOFLOW river

Co zwróciło Twoja uwagę podczas korzystania z tego modelu stacji?

 

EcoFlow River Max to dla mnie idealne połączenie dużej pojemności baterii z mobilnością. Posiada wszystkie gniazda, które potrzebuję do pracy i idealnie pasuje do mojego trybu pracy. Dzięki niej mam spokojną głowę, że zawsze będę w stanie wykonać zadanie, nawet jeśli tempo jest zawrotne. Dość często pracuję teraz z samochodami elektrycznymi, więc mogę ładować cały swój sprzęt, nie zużywając tak cennej energii z samochodu! 

ecoflow river max

Czy na ten moment widzisz szersze zastosowanie takiej stacji EcoFlow w zakresie wychodzącym poza zakres fotografii? 

 

Lato to u mnie bardzo pracowity okres bo w Polsce okno ładnej pogody trwa dość krótko, więc przez tych kilka miesięcy dużo się dzieje. Jak tylko będę miał chwilę wolnego, to chcę zabrać dzieciaki gdzieś na wakacje i marzy mi się zrobienie kina letniego w plenerze. EcoFlow zasili wtedy komputer i projektor. 

ECOFLOW river

Bazując na Twoich pierwszych doświadczeniach ze stacją EcoFlow River Max, komu poleciłbyś takie rozwiązanie jako możliwość dostępu do mobilnej energii? 

 

Każdemu kto potrzebuje uwolnić się od gniazdka. Praca zdalna na tarasie? Nie ma problemu! Centrum zasilania w campervanie? Oczywiście. Zasilanie ekranu z podglądem dla klienta na większych produkcjach? Bardzo proszę. Tak naprawdę każdy z nas potrzebuje mieć możliwość naładowania całej elektroniki, która nas otacza. EcoFlow zapewnia spokój i każdy może znaleźć stację odpowiednią do jego potrzeb. 

ECOFLOW filip blank
pixel